Welkom bij de Maaspleinschool.

Een kleine school met daardoor veel oog voor het individu.

Maasplein School

030 28 00 890

info@maaspleinschool.nl

Maasplein 1

3522 BV, Utrecht

08:00 - 16:00

Maandag t/m vrijdag

Bach-dag op de Maaspleinschool

Op 4 juni was het de ‘dag van Bach ‘op onze school. Rond half negen klonk de klassieke muziek al door de school .De kinderen kwamen met grote ogen en vol verbazing de school binnen .Ze zijn die ochtend meegenomen in de wereld van de Barok muziek van Johan Sebastiaan Bach. Behalve dat ze kennis gemaakt hebben met allerlei instrumenten hebben ze bijvoorbeeld wat een sopraan is en dat muziek ook een begin en einde heeft, net als een verhaal.’
‘s Middags werd er een verhaal verteld over een koning die niet meer kon slapen.
De middag werd afgesloten met een Bach-lied. Toen de een van de kinderen zei: ‘Dat klassiek muziek zo leuk kon zijn’, waren de mensen van het orkest helemaal blij. Het was voor iedereen een fantastisch leuke dag.